Big Farm

Big Farm
Big Farm to bardzo popularna gra przeglądarkowa, traktująca o tworzeniu własnej farmy. W szczególności przypadnie do gustu najmłodszym graczom, którzy uwielbiają symulatory wszelkiego typu. Warto zastanowić się czemu akurat ta produkcja ma być lepsza od konkurencji? Na pewno dla tego że posiada bardziej rozbudowane systemy zarządzania farmą, pracownikami oraz mnóstwo zwierząt, roślin i innowacyjnych elementów, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Głupotą było by nie sprawdzenie okraszonej tak wielką sławą gry na przeglądarkę.

GRAJ

Symulator własnej farmy online

Big FarmBędąc dzieckiem nie raz chciałeś posiadać własną farmę, na której znalazły by się tylko i wyłącznie Twoje ulubione zwierzęta, rośliny i cała gamma urządzeń gospodarczych, począwszy od traktora aż do ogromnego kombajnu zbożowego. Wszystkie marzenia możesz samodzielnie ziścić w darmowej grze Big Farm, która trafiła w serca milionów użytkowników na całym świecie, który zdecydowanie chwalą sobie produkcję studia GoodGame. Pierwsze kroki dla wielu młodych wyjadaczy gier są zazwyczaj trudne, to one decydują o dalszej kontynuacji lub rezygnacji z dalszej gry. Z tego względu twórcy Big Farm stworzyli intuicyjny samouczek, będący równocześnie poradnikiem dla początkujących graczy.
Pewno zastanawiasz się co tak w ogóle będzie należało do Twoich kompetencji, jako właściciela i zarządcy farmy? Lista jest dość spora, a więc:

 • tworzenie i rozbudowa infrastruktury farmy:
  • wznoszenie nowych budynków gospodarczych, takich jak magazyny, spichrze, obory itp.,
  • systematyczne ulepszanie obecnie posiadanych budowli, celem rozwoju efektywności farmy (większy poziom budynku posiada lepsze statystyki np. może pomieścić więcej towarów),
  • hodowla i opieka nad zwierzętami:
   • dokarmianie i dbanie o dobre samopoczucie zwierząt,
   • zakup nowych rodzajów zwierząt i tworzenie hodowli,
   • sprzedaż zwierząt,
   • zasiew pół i zbiory plonów,
   • zarządzanie pracownikami farmy,

Jak widzisz cała masa zadań i obowiązków czeka na Ciebie w grze Big Farm, z pewnością nie będziesz mógł narzekać na nudę.

Powiększaj farmę i zdobywaj dolary

Główną walutą w grze są dolary, możesz je uzyskać ze sprzedaży posiadanych produktów lub zwierząt. Warto wspomnieć również o innowacyjnym systemie rozbudowy farmy, za określoną liczbę dolarów możesz dokupić dodatkowe połacie terenu, na których wzniesiesz nowe budowle, zagrody i pola. Czeka na Ciebie przednia zabawa w Big Farm!

Komentarze:

Napisz komentarz