Elsword

Elsword

Elsword Online to wspaniała gra fantasy, stworzona przez Koreańskie studio KOG Games, w Europie wydawana przez GameForge. Developerzy zaczerpnęli grafikę, postacie oraz fabułę z popularnej bajki animowanej, wspaniały klimat i mnóstwo nietuzinkowych misji czeka na Ciebie w grze. Historia kontynentu Elios jest bardzo zagmatwana. Dzielni herosi muszą pomóc w odnalezieniu kawałków kryształu El, które zostały rozrzucone na cztery strony świata, w tym celu udają się na pełną przygód wyprawę, toczą epickie pojedynki i zmagają się z wieloma trudnościami. Najwyższa pora wybrać swojego reprezentanta, by móc przyczynić się do odbudowy królestwa Elios.

GRAJ

Zaczynamy przygodę w świecie gry Elsword Online!

ElswordJak to zwykle bywa w grach online, w pierwszej kolejności musimy stworzyć naszego Avatara. Producenci Elsworda przygotowali dla nas sześć archetypów postaci, jest to między innymi tytułowy Elsword, Raven, Aisha, Rena, Eve oraz Chung. Wybór z pewnością nie będzie łatwy, ponieważ każdy z bohaterów reprezentuje odmienny styl walki, dysponuje własnym rodzajem ekwipunku (dedykowane zbroje, bronie) oraz bogatą paletą umiejętności aktywnych, pasywnych (skill).
W pierwszych momentach zabawy poznamy historię świata, w którym znajduje się nasz bohater, kolejno otrzymamy misję od postaci zwanych „NPC„, wykonując zadania awansujesz na wyższy poziom bohatera, otrzymasz nagrody, lepszy ekwipunek i złoto, za które możesz kupić dowolne przedmioty.
W wielu grach online z gatunku MMORPG przychodzi taki moment, kiedy jedynym sposobem na rozwój postaci jest nieustanny trening, developerzy postanowili odejść od utartego schematu. W tym celu rozwinięto takie systemy jak:

  • trening i wykonywanie misji w grupie znajomych,
  • rozwinięty system PvP,
  • Rangi tworzone na podstawie bilansu zwycięstw i porażek w PvP,
  • ulepszanie przedmiotów i tworzenie nowych, ze wcześniej zdobytych materiałów,
  • specjalny wymiar „Henira„, w którym zdobywamy legendarne przedmioty,
  • zwierzak towarzysz, pomagający w walce z napotkanymi potworami,

Świetna zabawa za darmo, w dodatku po Polsku!

Elsword jako nieliczna produkcja wydawana w Europie posiada pełną, Polską wersję językową. To nie wszystko, tytuł jest zupełnie darmowy! Stwórz postać już dziś, przenieś się do fantastycznego świata Anime. Poznaj nowych znajomych, którzy podobnie jak Ty zaczynają swoją przygodę. Stwórzcie grupę i wspólnie przemierzajcie kolejne mapy w Elsword Online.

GRAJ

Komentarze:

Napisz komentarz