Wolni Farmerzy

Wolni Farmerzy

Od zawsze marzyłeś by móc stworzyć własną farmę, nieograniczoną żadnymi barierami czy też wytycznymi? Twoje marzenia w końcu się spełnią! Wystarczy że rozpoczniesz zabawę z zupełnie darmową grą przeglądarkową, jaką niewątpliwie są Wolni Farmerzy. Produkcja odniosła ogromny sukces w Polsce, o czym świadczy ponad 20 przepełnionych po brzegi serwerów, na których spotkamy tysiące graczy z naszej ojczyzny. Nie ma co zwlekać, zarejestruj darmowe konto i ruszaj do zabawy, pokaż swoją klasę i udowodnij znajomym że to właśnie Ty jesteś najlepszym farmerem!

GRAJ

Zasiewaj pola i łąki, zbieraj plony i hoduj rozmaite zwierzęta

Wolni FarmerzyDeveloperzy firmy UpJers postawili poprzeczkę bardzo wysoko, wykreowany przez nich tytuł – Wolni Farmerzy, odnosi niebywałe sukcesy. Warto przeanalizować kilka istotnych powodów, które przełożyły się na tak ogromną popularność.
W pierwszej kolejności powinniśmy powiedzieć o nieograniczonych możliwościach tworzenia, brak zasada, wytycznych i blokad pozwoli naszej wyobraźni stworzyć wymarzoną farmę, wzbogaconą pięknymi ogrodami, pełnymi kwiatów i zwierząt domowych. Poczuj smak lata, ciepłego powiewu wiatru i śpiewu zadowolonych ptaków, które przesiadują non stop w Twoim wirtualnym ogrodzie.
Nie możemy zapominać o ciężkiej pracy, jaka czeka nas przy obsiewaniu pól, zbieraniu plonów i doglądaniu zwierząt hodowlanych, oczywiście to wszystko przenośnia! Zarządzanie farmom to czysta przyjemność, kilka kliknięć i gotowe! Większość wolnego czasu w grze przeglądarkowej Wolni Farmerzy poświęcimy przecież na zabawę, poznamy nowych znajomych, z którymi założymy kółko gospodarzy. Będziemy mogli wówczas rywalizować w wielu konkurencjach farmerskich drużyn. To nie wszystko, twórcy przygotowali system, dzięki któremu możemy zbudować siedzibę naszego klanu, a w niej zamieszczać nasze trofea, puchary i dyplomy. Dekorowanie siedziby to nie lada wyzwanie, udowodnij kolegom z zespołu że to właśnie Ty powinieneś zostać głównym dekoratorem wnętrz. Jeśli sądziłeś że gry farmerskie nie mają przed Tobą żadnych tajemnic to jesteś w wielkim błędzie.

Mnóstwo darmowej zabawy czeka na Ciebie!

Wolni Farmerzy już od kilku miesięcy wojują na Polskiej scenie darmowych gier przeglądarkowych, jeśli jednak nie miałeś okazji sprawdzić produkcji na własnej skórze to najwyższa pora to uczynić. Z pewnością zostaniesz na dłużej, zachwycony wspaniałą grafiką, mnóstwem zadań, wydarzeń specjalnych i kochaną społecznością graczy. Powodzenia w zarządzaniu gospodarstwem, Wolni Farmerzy czekają na Ciebie!

GRAJ

Komentarze:

Napisz komentarz